ZIP Reader

ZIP Dosyalarını Açma Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.31 MB
  • Version 14.0.1029.0
  • Dil İngilizce
  • Firma PKware Inc.
ZIP Reader kullanımı kolay arayüz araçları sayesinde kullanıcılarına ZIP uzantısına sahip arşiv dosyalarını açabilmeleri için geliştirilmiş olup ücretsiz ve oldukça geliştirilmiş özeliklere sahip bir Zıp dosyası açma uygulamasıdı

ZIP Reader kullanımı kolay arayüz araçları sayesinde kullanıcılarına ZIP uzantısına sahip arşiv dosyalarını açabilmeleri için geliştirilmiş olup ücretsiz ve oldukça geliştirilmiş özeliklere sahip bir Zıp dosyası açma uygulamasıdır. 

ZIP Reader her seviyeden kullanıcının zorlanmadan kullanabileceği uygulama olarak oldukça hızlı ve etkili bir hizmet sunmaktadır. ZIP uzantısına sahip dosya içerisinde bulunan  verileri dışarı çıkardıktan sonra yeni bir TXT metin belgesi çıkarmış olduğunuz dosyaların bilgilerini içeriğinde barındırmaktadır. Geliştirilme amacı sadece ZIP uzantılı dosyaları açmak olan ZIP Reader uygulaması arşiv dosyalarınızı oluşturmanıza, düzenleme yapmanıza veya görüntüleme yapmanıza olanak sağlamaktadır.

ZIP Reader programının sürükle bırak desteği sayesinde ZIP uzantılı dosyalarınızı programın ana penceresi üzerine sürükleyip bırakarak arşiv dosyalarınızın içeriğine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Windows gezgini menüsü üzerinde yer almayan ZIP Reader uygulamasını kullanabilmek için ZIP dosyalarınız ile ilişkilendirmeniz yeterlidir. Uygulamayı kullanabilmek için tek yapmanız gereken ZIP uzantılı dosyalarınızı seçmek ve uygulama ile ilişkilendirmek olacaktır.

 

ZIP Reader indir